Neohodnoceno

AVIVA Světle Zlatá

Dopřej si originální Avivu Světle Zlatou s dechberoucím vzhledem. Aviva je připravována z výběrových hroznů v rodinné vinici Bodegas Torre Oria ležící u prosluněné Valencie. Nech se unést nejen designem, ale i ovocnými tóny a vůněmi, díky kterým budeš sklenku z ruky dávat jen velmi těžko.

Skladem
Kód: 464
399 Kč

Dopřej si originální Avivu Gold s dechberoucím vzhledem. Aviva je připravována z výběrových hroznů v rodinné vinici Bodegas Torre Oria ležící u prosluněné Valencie. Nech se unést nejen designem, ale i ovocnými tóny a vůněmi, díky kterým budeš sklenku z ruky dávat jen velmi těžko.

Máme 4 druhy a všechny jsou skvělé. 

Protřepat a nemíchat u Avivy neplatí! Avivu jsme vytvořili, aby bavila vždy a všude. Ve chvíli, když Avivu rozpohybuješ, tak je středem pozornosti při každé oslavě, nebo skvělým doplňkem třeba k rodinnému obědu. Její lehká, ovocná a svěží chuť je skvělou tečkou po výborném jídle.

Krásné originální dárky pro vás
Bublinky které si zamilujete a originální skleničky pro váš klid, pohodu a bezpečí.

 

Dále Vám můžeme nabídnout SETY 

najdete v našem eshopu 

AVIVA GOLD + 2 SKLENIČKY AVIVA

Objem: 750 ml
Obsah alkoholu: 5,5%
Hrozny: Airén a Moscatel

 

Dárkový set obsahující Avivu Gold a 2 originální nerozbitné sklenice Aviva o objemu 16 cl.

Aviva je připravována z výběrových hroznů v rodinné vinici Bodegas Torre Oria ležící u prosluněné Valencie. Nech se unést nejen designem, ale i ovocnými

tóny a vůněmi, díky kterým budeš sklenku z ruky dávat jen velmi těžko. 

Cena za set : 759 Kč