Neohodnoceno

Potisk sklenic na Víno

Vyberte si jestli chcete sklenice na víno 15cl, 26cl, 47cl, nebo 51cl.Prodáváme sklenice bez potisku, toto je ukázka co vám můžeme vyrobit, taky si udělejte vaše originální sklenice, budete-li chtít náhled a cenu, pošlete nám vaše logo, nebo text na : info@nerozbitnesklenice.cz / /  Cena na eshopu je orientační a jsou možné i množstevní slevy.

Skladem
Kód: 298
Značka: Marek Topič
73 Kč
Kategorie: Potisk sklenic

Luxusní nerozbitná sklenice věrně napodobuje sklo a nejedná se o jednorázovou sklenici, všestranné použití a krásný vzhled, testovány, zdraví neškodné.

Cena 73,- je za nepotisknutou sklenici Wine 26cl.

 

Potisk sklenic – tiskárna HP Praha 

Na přání zákazníka můžeme Vám sklenice i potisknout. Ceny jsou orientační, cena je upravena dle zaslaného loga, barev, množství a velikosti. 

Logo zasílejte v křivkách nejlépe v ai. 

 

Malá ukázka sklenice s potiskem Wine 26cl na 50ks 

Cena na 50 ks x 60,-

Cena za sklenice : 3.000,-

Cena za potisk 2.387,-

Doprava do tiskárny 140,-

Doprava 140,- / možno vyzvednout osobně v tiskárně Praha

Cena celkem : 5.667,-Kč / cca 113,-  za kus

 

Tiskárna štočky archivuje, při opakování zakázky, nebo použití stejné velikosti loga na jiný předmět, je již neúčtuje. V příloze naleznete ukázky potisků jiných firem .

 

Ceny jsou bez dph.

 

Neváhejte a zavolejte nám +420777669888

 

Fotky které vidíte jsou jen ukázka co umíme udělat, každému uděláme jeho originální sklenice. Některé naše potisklé sklenice jdou nakoupit na eshopech, klidně nám napište dáme vám adresy... prosecco, prosecco love, aviva....